AktualnościAdw. Łukasz Frączek kwalifikowanym doradcą restrukturyzacyjnym!

28 marca, 2023
Miło nam poinformować, że po dwóch latach wykonywania zawodu doradcy restrukturyzacyjnego, adw. Łukasz Frączek uzyskał tytuł kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego!
Rozwój zawodowy mec. Frączka idzie w parze z rozwojem naszej firmy. Mimo stosunkowo krótkiego czasu funkcjonowania na rynku, spółka PF Restrukturyzacje plasuje się w ścisłej czołówce najaktywniejszych doradców restrukturyzacyjnych.
Obecnie na czele naszej firmy stoi dwóch kwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych. Pod ich nadzorem pracuje zespół prawników, spośród których dwóch już uzyskało tytuł doradcy restrukturyzacyjnego, a kolejne osoby przygotowują się do egzaminu. Wiedza w połączeniu z praktyką gwarantuje wysoką jakość usług, zrozumienie potrzeb klienta, a co za tym idzie realną i rzetelną pomoc w procesie restrukturyzacji.
Oprócz działalności stricte zawodowej, od pewnego czasu zespół PF Restrukturyzacje angażuje się w działalność szkoleniową i edukacyjną tworząc Akademię Restrukturyzacji. Uzyskanie tytułu kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego potwierdza wysokie kompetencje i umiejętności z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Posiadanymi doświadczeniem i wiedzą dzielimy się w przygotowywanych materiałach.
▶ Zapraszamy do śledzenia naszej Akademii w zakładce AKADEMIA RESTRUKTURYZACJI

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png