AktualnościFirma PF Restrukturyzacje Sponsorem Akademii Szachowej Gliwice!

3 lutego, 2023

Firma PF Restrukturyzacje Sponsorem Akademii Szachowej Gliwice!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma została sponsorem Akademii Szachowej Gliwice. Współpraca opierać się będzie na wsparciu codziennej działalności klubu, jak również pomocy przy organizacji klubowych eventów.

Mec. Łukasz Frączek, doradca restrukturyzacyjny i członek zarządu PF Restrukturyzacje Sp. z o.o.:

„Widzimy wiele podobieństw pomiędzy grą w szachy a pracą, którą wykonujemy na co dzień. Dokładna analiza sytuacji, wybór odpowiedniej strategii, a następnie skuteczne działania to umiejętności, które są niezbędne zarówno przy szachownicy, jak i w pracy doradcy restrukturyzacyjnego.

Akademia Szachowa Gliwice to jeden z najsilniejszych klubów szachowych w Polsce, który na co dzień pracuje z setkami młodych szachistów. Wierzymy w edukację i rozwój poprzez sport oraz chcemy wspierać młode talenty. Stąd decyzja o wsparciu naszego gliwickiego Ekstraligowego klubu.”

Marlena Chlost, prezes zarządu Akademii Szachowej Gliwice:

„Bardzo dziękujemy za zaufanie okazane przez firmę PF Restrukturyzacje. Grono podmiotów zaangażowanych w rozwój Akademii Szachowej Gliwice poszerzyło się o mocnego partnera, co bardzo nas cieszy, gdyż wychodzimy z założenia, że silne otoczenie tworzy silny klub. Jesteśmy przekonani, że wsparcie PF Restrukturyzacje będzie kolejnym pozytywnym impulsem w sportowym rozwoju Akademii!”

Więcej informacji na temat firmy oraz oferowanych usług znajdą Państwu na stronie internetowej : https://akademia-szachowa-gliwice.com/

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png