Poradnik: Postępowanie o zatwierdzenie układu

Wszystko co musisz wiedzieć w jednym miejscu

Poradnik opracowany przez ekspertów PF Restrukturyzacje – kwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych, radców prawnych i adwokatów, to kompendium wiedzy, które w przystępny i praktyczny sposób omawia krok po kroku jeden z rodzajów postępowań restrukturyzacyjnych – postępowanie o zatwierdzenie układu (PZU).

Zachęcamy do pobrania Poradnika oraz kontaktu z naszymi ekspertami. Aby pobrać Poradnik należy wypełnić formularz – na podany adres email zostanie wysłany link do pobrania Poradnika.

  *Pola obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na przesłanie linka do pobrania Poradnika PZU przez PFRestrukturyzacje Sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od PF Restrukturyzacje Sp. z o. o. na podany przeze mnie adres e-mail.

  Jednocześnie:

  1. Rozumiem, że newsletter może zawierać informacje marketingowe, promocyjne, aktualności oraz inne treści związane z działalnością firmy.

  2. Mogę w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji, korzystając z linku do wypisania się zamieszczonego w każdym newsletterze.

  3. Zapoznałam (-em) się z Polityką Prywatności PF Restrukturyzacje Sp. z o. o. i akceptuję zasady przetwarzania moich danych osobowych.

  4. Oświadczam, że jestem świadomy/a celów zbierania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z Polityką Prywatności.

  5. Zapewniam, że podane przeze mnie dane są prawdziwe, kompletne i zgodne z prawdą.

  6. Zgoda jest udzielana dobrowolnie i może zostać wycofana w każdej chwili, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

  7. Administratorem danych osobowych jest PF Restrukturyzacje Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach.

  PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

  Copyright © PFRestrukturyzacje

  Wspieramy

  https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
  https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
  https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png