AktualnościPF Restrukturyzacje po raz kolejny w gronie liderów restrukturyzacji wg MGBI

8 marca, 2024

Dostępne jest już opracowanie „Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024” przygotowane przez firmę MGBI, specjalizującą się w analityce danych. PF Restrukturyzacje po raz kolejny jest w gronie liderów w zestawieniu liczby otwartych postępowań restrukturyzacyjnych przypadających na najaktywniejszych doradców restrukturyzacyjnych w 2023 r. w Polsce.

W raporcie przeanalizowano dane dotyczące upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw i upadłości konsumenckich, a także zawartość rejestrów m.in. Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG).

„To wartościowe i przekrojowe opracowanie, które w jasny sposób przedstawia kluczowe dane dotyczące obszarów restrukturyzacji i upadłości. To obszary specyficzne, wymagające biegłej znajomości prawa, ale także dobrej orientacji ekonomicznej i zrozumienia istoty biznesu każdej firmy. Tym bardziej cieszy mnie, że po raz kolejny jako PF Restrukturyzacje jesteśmy w gronie liderów jeśli chodzi o liczbę otwartych postępowań restrukturyzacyjnych przypadających na najaktywniejszych doradców restrukturyzacyjnych w 2023 r. w Polsce” – mówi radca prawny Jacek Pietrzela, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, prezes PF Restrukturyzacje.

„Cieszymy się, że po raz kolejny jesteśmy w gronie liderów jeśli chodzi o restrukturyzacje. Od kilku lat bardzo konsekwentnie budujemy pozycję na rynku, stawiając przede wszystkim na kompetencje merytoryczne, ale i nieszablonowe podejście do projektów restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Każda z sukcesem przeprowadzona restrukturyzacja to sukces naszego Klienta, który szczególnie nas cieszy” – dodaje adwokat Łukasz Frączek, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, wiceprezes PF Restrukturyzacje.

Raport „Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024” dostępny jest do pobrania na stronie MGBI.

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png