AktualnościKontynuujemy współpracę z Akademią Szachową Gliwice

1 marca, 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza współpraca z Akademią Szachową Gliwice zostaje przedłużona o kolejny rok. Ta decyzja podkreśla nasze zaangażowanie w promowanie szachów jako dyscypliny łączącej strategię, inteligencję i pasję.

Akademia Szachowa Gliwice, od momentu swojego powstania w 2009 r., stała się jednym z czołowych ośrodków szachowych w Polsce, skupiającym zarówno młodzież, jak i doświadczonych zawodników, którzy osiągają sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Debiut w Ekstralidze Szachowej w 2014 r. i zdobycie brązowego medalu, statuetki Hetmana za Szachowy Klub Roku – wyróżnienia przyznanego przez Polski Związek Szachowy w 2016 r. – to tylko niektóre z osiągnięć Akademii, które potwierdzają jej silną pozycję w polskim świecie szachów i są dowodem uznania dla ciężkiej pracy i zaangażowania zarówno zawodników, jak i trenerów.

„Dziękuje PFR Restrukturyzacje za kolejny rok wsparcia, w szczególności mecenasom: Łukaszowi Frączkowi i Jackowi Pietrzeli za ich zaufanie – to wyróżnienie i motywacja dla nas. Partnerstwo pozwala nie tylko rozwijać naszych zawodników, ale również promować szachy jako edukacyjną i strategiczną dyscyplinę wśród młodszych pokoleń” – mówi Marlena Chlost, Prezes Zarządu Akademii Szachowej Gliwice.

„Szachy to gra, która uczy nie tylko taktyki, ale również cierpliwości i przewidywania. Współpraca z Akademią to dla nas sposób na inwestowanie w przyszłość tej szlachetnej dyscypliny” – mówi radca prawny Jacek Pietrzela, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, prezes PF Restrukturyzacje.

„Jesteśmy dumni, że możemy ponownie wesprzeć Akademię Szachową Gliwice. To, co robią dla rozwoju młodych talentów i promocji szachów, jest naprawdę imponujące. Wierzymy, że nasze wsparcie pomoże w dalszym rozwijaniu ich potencjału” – dodaje adwokat Łukasz Frączek, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, wiceprezes PF Restrukturyzacje.

Nasze partnerstwo z Akademią Szachową Gliwice to więcej niż wsparcie finansowe. To wspólne działania na rzecz rozwoju szachów oraz promocja tej dyscypliny wśród szerokiej publiczności. Cieszymy się na kolejny rok owocnej współpracy i niecierpliwie czekamy na nowe wyzwania oraz sukcesy, które niewątpliwie pojawią się na naszej wspólnej drodze. Więcej informacji o działalności Akademii Szachowej Gliwice

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png