AktualnościINSO 2023

14 grudnia, 2023

8 grudnia 2023 r. w Warszawie odbyła się 15. edycja Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego INSO 2023, organizowanego przez Sekcję Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Instytutu Allerhanda. PF Restrukturyzacje reprezentowali Robert Glanc, Mateusz Pyka i Artur Ostrowski.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Kongresu jest przedsiębiorca w restrukturyzacji. Spotkanie podzielone było na 3 główne panele dyskusyjne:

  • panel praktyczny poświęcony problematyce konieczności podwyższania efektywności postępowań restrukturyzacyjnych;
  • panel sędziowski obejmujący kwestię postępowania restrukturyzacyjnego po zatwierdzeniu układu;
  • oraz panel regulacyjno – legislacyjny skupiający się na tematyce zbycia przedsiębiorstwa w restrukturyzacji – perspektywie krajowej i europejskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia

„Wysłuchaliśmy inspirujących prelekcji, które rzucają nowe światło na wyzwania i możliwości związane z prawem restrukturyzacyjnym. Eksperci podzielili się swoimi doświadczeniami, analizami najnowszych przypadków oraz strategiami skutecznego przeprowadzenia postępowań restrukturyzacyjnych” – mówi aplikant radcowski Robert Glanc.

„Poza prelekcjami, Kongres był również platformą do nawiązywania cennych kontaktów zawodowych, wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad najnowszymi trendami w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego. Spotkania pozwoliły na budowanie relacji między praktykami prawnymi, co może przyczynić się do dalszego rozwoju tej istotnej dziedziny prawa w Polsce” – dodaje Mateusz Pyka, aplikant radowski, doradca restrukturyzacyjny.

„Wartościowe prezentacje, interakcje oraz atmosfera kongresu z pewnością pozostaną w pamięci uczestników jako istotny punkt referencyjny dla działań w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego w Polsce. Kongres INSO 2023 okazał się nie tylko miejscem wymiany wiedzy, ale także inspirującym wydarzeniem dla wszystkich zaangażowanych w tę dynamiczną dziedzinę prawa” – uzupełnia prawnik Artur Ostrowski.

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png