AktualnościXIV Memoriał im. Stefana Karmelity w hokeju na trawie

28 września, 2023

W dniach 16-17 września 2023 r. w Tarnowskich Górach odbył się XIV Memoriał im. Stefana Karmelity – ogólnopolski turniej hokeja na trawie, organizowany przez wspierany przez nas klub UKS „Ósemka” Tarnowskie Góry.

Jako firma jesteśmy sponsorem drużyny hokeja na trawie, wspieraliśmy również finansowo organizację całej imprezy, podczas której reprezentował nas Łukasz Frączek, adwokat i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, współzałożyciel i wiceprezes Zarządu oraz partner zarządzający Kancelarii Frączek, który uczestniczył w uczestniczył m.in. w rozdawaniu nagród i medali, i odebrał pamiątkowy kij hokejowy.

W turnieju wzięło udział 19 drużyn z klubów UKS „Ósemka” Tarnowskie Góry, Laskarze KS Cieszyn, HKS Siemianowiczanka, UKS Orlęta Sosnowiec, Hokej na trawie – KKS Kolejarz Gliwice, Hokejowy LKS Goleszów, UKS Plejada Nysa i Luks Jedynka.

Memoriał to impreza cykliczna, odbywająca się od 2009 r. i przypominająca postać Stefana Karmelity – wieloletniego propagatora hokeja na trawie i założyciela tarnogórskiego klubu. Turniej hokeja na trawie dla dzieci rozgrywany jest na boisku do hokeja na trawie przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach.

Klub Uczniowski Sportowy „Ósemka” Tarnowskie Góry to trzy sekcje, w ramach których młodzież i dorośli mają możliwość rozwoju sportowego poprzez grę w hokeja na trawie, badmintona oraz piłkę nożną we wszystkich kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Szczegółowe informacje na stronie internetowej UKS „Ósemka” Tarnowskie Góry> https://www.uksosemka.pl/.

O dokumentację fotograficzną zadbał Nawiedzony Fotograf – dziękujemy!

PF Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 000778537

Copyright © PFRestrukturyzacje

Wspieramy

https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/uks-osemka-tarnowskie-gory-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/01/aspr-logo-white-160x160.png
https://pfrestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2023/02/akademia-szachowa-gliwice-1-1-160x160.png